hlavní zootechnik/čka v oblasti rybářství

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ECO-MADE PRODUCTS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v oblasti rybářství - hlavní zootechnik/čka v oblasti rybářství.

Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj HPP na dobu určitou 0,5 - 2 roky. Strukturovaný životopis podmínkou - zasílat na e-mail: kontakt Tel. kontakt, kontaktod 7-15 hod. Osobně: Ostravské opravny a strojírny, s.r.o., Na Valše 237/21, Ostrava - Přívoz

Společnost

ECO-MADE PRODUCTS s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Valše 676, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ECO-MADE PRODUCTS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ECO-MADE PRODUCTS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému