Geodet/ka - zeměměřič/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Petr Bielik - GEOKOM hledá vhodného kandidáta na pozici Kartografové a zeměměřiči - geodet/ka - zeměměřič/ka.

Místo výkonu práce: Revoluční 30, Krnov 79401. Požadujeme minimálně ukončené středoškolské vzdělání v oboru geodézie, popř.pozemní stavitelství, dobré komunikativní vlastnosti, samostatnost, zodpovědnost, časová a prostorová flexibilita, počítačové dovednosti: MS Office, Internet, AutoCad, Geus, znalost práce s totální stanicí, GNSS, řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), Nabízíme: zajímavou motivující práci v zaběhlé firmě, hlavní pracovní poměr, vhodné i pro absolventy, platové ohodnocení od 12.000,- Kč - dále dle praxe. Nástup možný ihned. Kontaktní telefon - kontaktpro sjednání pohovoru nebo kontakt - na který je možno zasílat profesní životopisy. Z: 25.5.2015 A: 1.12.2015

Společnost

Petr Bielik - GEOKOM

Lokalita pracoviště

Revoluční 904, 794 01 Krnov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Geodet v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Kartografové a zeměměřiči

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Petr Bielik - GEOKOM výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Petr Bielik - GEOKOM o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému