Pracovník balení a kontroly

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KVARTEX spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní řemeslní pracovníci v keramice - pracovník balení a kontroly.

Pozice: Pracovník balení a kontroly. Požadavky: pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, jedná se o výstupní kontrolu a balení exotermických nástavců. Mzda: zaručená 12 200,- po zaučení výdělek dle praovního nasazení 14 000-15 000,-kč. nejedná se o úkolovou mzdu. Nástup: ihned. Místo výkonu práce: Rosovice 105. Kontakt: pouze životopisy na email:kontakt

Společnost

KVARTEX spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Rosovice 105, 262 11 Rosovice (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 200 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KVARTEX spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KVARTEX spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému