Mechanik/čka chladících systémů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PRAGOCLIMA, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici klimatizací a chladicích zařízení - mechanik/čka chladících systémů.

Místo výkonu práce: Ostrava - Vítkovice Praha První kontakt telefonicky v Po-Pá 8-16 hod. na č. kontaktnebo e-mailem: kontakt Do společnosti PRAGOCLIMA, spol. s r.o.., pobočky v Ostravě a v Praze, hledáme uchazeče/ky na pozici ,,mechanik/čka chladících zařízení. Náplň práce: výkon technických činností u zákazníků Požadujeme: dobrý zdravotní stav, schopnost práce ve výškách, vyhláška 50, par. 6 a certifikáty na "F" plyny (možno dokončit v době zaškolování), uživatelská znalost práce na PC, středoškolské vzdělání v oboru, ŘP sk. B - aktivní řidič, pracovitost. Výhodou jsou zkušenosti z oboru, přijmeme i absolventa/tku nebo uchazeče/ku, který je ochoten podstoupit rekvalifikaci. Nabízíme: pracovní dobu převážně od 8.00 na jednu směnu, HPP na plný úvazek, prac. smlouvu na jeden rok s možností prodloužení, služební automobil, mobilní telefon a stravenky.

Lokalita pracoviště

U Cementárny 1297, 703 00 Ostrava 3, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PRAGOCLIMA, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PRAGOCLIMA, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému