strážný/strážná - OZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SSI Solutions, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - strážný/strážná - ozp.

Vyhrazeno pro OZP, OZZ. Místo výkonu práce: Ostrava Požadujeme: věk od 18 let, výpis z trestního rejstříku, reprezentativní vystupování, schopnost práce ve větším kolektivu. Zaměstnanecké výhody: Firemní oblečení, možnost získání osvědčení o profesní (dílčí) kvalifikaci Strážný ZDARMA, týdenní zálohy, zaměstnanecký program pro zvýhodněné volání a internet, bonus za přivedení nového zaměstnance 2 000 Kč. První kontakt e-mailem: kontakt

Společnost

SSI Solutions, s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

10.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SSI Solutions, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SSI Solutions, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému