Řidič/ka tahače se sklopným návěsem

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EEXIM, spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - řidič/ka tahače se sklopným návěsem.

V případě zájmu se můžete dostavit osobně Po-Pá od 8.00 do 14.00 hod. po předchozí tel. domluvě nebo zašlete životopis s kontaktními údaji na e-mail: kontakt Požadujeme: - praxe v oboru min. 2 roky, ŘP sk. C + E, digitální karta Nabízíme: - služební cesty jen po ČR a příhraničí okolních zemí - volné víkendy - žádné střídání vozidel - diety + 40% navíc - pevný výplatní termín - motivační mzdový systém - příspěvek na dovolenou až do výše 20.000,- - vánoční dárek + finanční příspěvek ke konci roku - 3 dny placeného volna navíc - mobilní volání zdarma

Společnost

EEXIM, spol. s r. o.

Lokalita pracoviště

Žerotínova 1051, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Mzdové podmínky

Základní mzda: 40 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • C - nákladní automobily
  • C+E - nákladní automobily s přívěsem
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EEXIM, spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EEXIM, spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému