Učitel na základní škole pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Rakovník, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na základních školách pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami - učitel na základní škole pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami.

Místo výkonu práce: Frant. Diepolta 1576, Rakovník Určeno pouze pro zájemce, kteří splňují podmínky zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, v platném znění. Škola je určena pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami (paragraf 7,8 odstavec 2 výše uvedeného zákona) Výhodou je vzdělání v oboru psychopedie a logopedie. Kontakt: nabídky zasílejte výhradně emailem na adresu kontakt. Součástí nabídky musí být profesní životopis a doklad o dosaženém vzdělání. Nabídky nesplňující uvedené požadavky budou automaticky vyřazeny a nebudeme na ně reagovat.

Společnost

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Rakovník, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Frant. Diepolta 1576, 269 01 Rakovník 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 21 530 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Rakovník, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Rakovník, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému