NÁSTROJAŘ/-KA - STROJNÍ ZÁMEČNÍK/-CE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ORT Nový Bydžov, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kováři - nástrojař/-ka - strojní zámečník/-ce.

NÁSTROJAŘ/-KA - STROJNÍ ZÁMEČNÍK/-CE - Místo výkonu práce: Červeněves 98, 503 33 Smidary - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme: praxe v oboru výhodou, ŘP sk. B, C - vítán, jazyk AJ nebo NJ vítán, svářečské zkoušky - výhodou - Nabízíme: zvláštní peněžité odměny - V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: kontakt

Společnost

ORT Nový Bydžov, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Smidary 98, 503 53 Smidary (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kovář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Kováři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ORT Nový Bydžov, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ORT Nový Bydžov, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému