Operátoři na kontrolu výlisků

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PowerJob s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - operátoři na kontrolu výlisků.

Poptáváme uchazeče i absolventy nebo dálkové studenty a páry do turnusové výroby pro automobilový průmysl. NABÍZÍME: - stabilní zaměstnání na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo postupu na dobu neurčitou -možnost i dlouhodobé brigády -zajišťujeme školení po nástupu -pracovní oděv a obuv -zálohy z výplaty -příplatky za noční směny až 25,-kč/hod -pojištění odpovědnosti -ZAJIŠŤUJEME DOPRAVU ZDARMA-ÚSTÍ/ORLICÍ-ČESKÁ TŘEBOVÁ-LANŠKROUN -NEBO HRADÍME UBYTOVÁNÍ první kontakt pouze telefonicky nebo e-mailem: kontakt, kontakt / kontakt

Společnost

PowerJob s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nádražní 150, 563 01 Lanškroun (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Plastikář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PowerJob s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PowerJob s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému