Řidič/ka - rozvoz jídel - OZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Z + M Partner, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - řidič/ka - rozvoz jídel - ozp.

Pozice je chráněné vymezené místo pro osoby se zdravotním postižením! Požadujeme: - ŘP sk B - aktivní zodpovědný řidič - znalost Ostravy výhodou - výborný orientační smysl - příjemné vystupování podmínkou - osobní komunikace se zákazníky - zodpovědnost, pozitivní přístup k práci, týmový duch - časová flexibilita - nerovnoměrné rozložení pracovní doby (domluva vždy na měsíc dopředu) - práce na zkrácený úvazek (25 hod/týden) Náplň práce: - pracovník rozváží objednaná jídla ke klientům po Ostravsku (zejména Moravská Ostrava, centrum, Přívoz a okolí), předává účtenky, přijímá peníze, zodpovídá za přidělené vozidlo, v případě potřeby vypomáhá v kuchyni a plní úkoly zadané šéfkuchařem - vedoucím směny Nabízíme: - základní mzda 65 /hod, osobní ohodnocení za výborný přístup k práci, spropitné od zákazníků - provozní doba kuchyně: pondělí - neděle, 11-23:00 - obsazujeme především směny 18-23/24.00, rozložení směn dle domluvy - smlouva na dobu určitou s možným prodloužením na dobu neurčitou - možnost spolupodílet se na vzniku nové provozovny - práce na zkrácený úvazek - nástup možný: ihned Životopis zašlete na: kontakt, do předmětu zprávy napište "rozvoz_OZP", jinak Váš životopis systém nepřijme. Prosíme nevolat, zaslat email!

Společnost

Z + M Partner, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Přívozská 1135, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič silničních motorových vozidel v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 65 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

19.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Z + M Partner, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Z + M Partner, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému