Servisní technici (elektro)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ciry Parking Group s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici elektronici - servisní technici (elektro).

Místo výkonu práce: Malešická č.p. 2679/49, Praha 3. Kontakt emailem: kontakt,kontakt Požadujeme: - středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou - elektro/slaboproud (telekomunikace) - uživatelská znalost AJ - ŘP B, uživatelská znalost na PC - vyhláška 50 výhodou - čistý trestní rejstřík. Náplň práce: - realizace servisní činnosti parkovacích systémů (parkovací automaty, závorové systémy, aj.) - realizace úprav a přeprogramování parkovacích systémů - instalace, montáže a demontáže parkovacích systémů včetně jejich přípravy - evidence zápisů z provedených oprav a ostatních servisních zásahů na parkovacích systémech - evidence náhradních dílů a spotřebního materiálu pro parkovací systémy - stavební příprava pro instalací parkovacích technologií - školení pověřených pracovníků klienta a zaměstnavatele PRAXE V OBORU NENÍ NUTNÁ. ZAŠKOLENÍ SAMOZŘEJMOSTÍ! NÁSTUP NEJLÉPE IHNED. Výhody: stravenky, vzdělávání.

Společnost

Ciry Parking Group s.r.o.

Lokalita pracoviště

Malešická 2679, 130 00 Praha 3 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektronik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici elektronici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ciry Parking Group s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ciry Parking Group s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému