Finanční koncipient/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PM Milan&Krejčí, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté - finanční koncipient/ka.

Místo výkonu práce: 28. října 439/221, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9 První kontakt telefonicky v době od 10 - 19 hod. na č. kontakt, kontaktnebo e-mailem: kontakt Požadavky: -reprezentativní vystupování -výborné komunikační dovednosti -uživatelská práce na pc - Word, Excel, Powerpoint, Outlook, Windows 8.1 a výše -schopnost učit se novým věcem -zkušenosti z finančního trhu výhodou Zaměstnanecké výhody: Fixní plat + odměny, autoprogram, firemní telefonní tarif, odborné a osobnostní vzdělávání.

Společnost

PM Milan&Krejčí, s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 439, 709 00 Ostrava 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Finanční poradce v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 400 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.3.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PM Milan&Krejčí, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PM Milan&Krejčí, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému