Údržbář/ka hotelového domu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Real & Hotel DMH s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební údržbáři budov - údržbář/ka hotelového domu.

Místo výkonu práce: Výškovická 122, Ostrava - Zábřeh, 700 30 První kontakt e-mailem: kontakt, příp. telefonicky kontakt. Popis práce: topenářské, instalační a elektrikářské práce při údržbě hotelového domu Požadavky: - vyučení v oboru instalatér nebo elektrikář - 3 roky praxe na obdobné pozici - technická zdatnost - manuální zručnost - pečlivost, spolehlivost, zodpovědný přístup k práci - čistý trestní rejstřík Nástup možný ihned.

Společnost

Real & Hotel DMH s.r.o.

Lokalita pracoviště

Výškovická 2498, 700 30 Ostrava 30, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Údržbář v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Stavební údržbáři budov

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Real & Hotel DMH s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Real & Hotel DMH s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému