Lékař/ka gynekologie

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Oblastní nemocnice Jičín a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Lékaři v gynekologii a porodnictví - lékař/ka gynekologie.

Pracoviště Jičín. V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: kontakt, s případnými dotazy se obracejte na tel.: kontaktpí Pěničková. Požadujeme odbornou způsobilost podle z. č. 95/2004, interní kmen či special. způsobilost výhodou, jinou způsobilost, jazykové znalosti: ČJ aktivně. Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou, ubytování, podnikové stravování, dovolenou navíc, zvláštní prémie. Vhodné i pro cizince s Povolením Minis. zdrav. podle § 36 z.č. 94/2004 Sb.

Lokalita pracoviště

Bolzanova 512, 506 01 Jičín 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Gynekolog v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Lékaři v gynekologii a porodnictví

Mzdové podmínky

Základní mzda: 24 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Oblastní nemocnice Jičín a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Oblastní nemocnice Jičín a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému