Prodejce po telefonu mimoburzovních finančních produktů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ESMD Call centres s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodejci po telefonu - prodejce po telefonu mimoburzovních finančních produktů.

Jsme mezinárodní společnost působící v oblasti devizových a kapitálových trhů a hledáme energické POLSKY hovořící (rodilé mluvčí) prodejce - operátory/ky. Náplň práce: - Prodej mimoburzovních finančních produktů /reakce na projevený zájem zákazníka/ - Zkušenosti v oboru nejsou podmínkou, zajistíme řádný výcvik. - Pracovní poměr na plný úvazek, prac.doba od 10:30 do 19:00 - Karierní růst, velké pracovní provize Požadujeme: - Znalost polského jazyka - rodilý mluvčí - Komunikativnost

Lokalita pracoviště

Mlýnská 2353, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Polština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ESMD Call centres s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ESMD Call centres s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému