SEŘIZOVAČ CNC OBRÁBĚCÍCH STROJŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VANTOS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - seřizovač cnc obráběcích strojů.

Náplň práce: - programování, seřizování a obsluha CNC soustruhů, - kontrola nastavení strojů, - vedení technických podkladů o výrobě, - kontrola a měření výrobků. Požadujeme: - SOU nebo SŠ se strojním zaměřením, - znalost technické dokumentace, - fyzická zdatnost, - orientace v technologických postupech obrábění, - zkušenost s vícestrojovou obsluhou výhodou, - znalost měření a práce s měřidly, - spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost, - praxe v oboru výhodou. Nabízíme: - osobní přístup a zázemí rodinné firmy s tradicí, - zajímavé platové podmínky dle praxe a zkušeností, - práce s nejnovějšími technologiemi, - příspěvek na stravování, - práce ve dvousměnném provozu, - HPP, - zaškolení. Nástup možný ihned. Místo výkonu práce Liberec. Hlásit se předem telefonicky nebo zaslat životopis e-mailem

Společnost

VANTOS s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostašovská 586, 460 01 Liberec 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VANTOS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VANTOS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému