Kontrolor ve slévárenské výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Slévárna Kuřim, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - kontrolor ve slévárenské výrobě.

Pracovní náplň: •kontrola kvality povrchové úpravy, základního nátěru a balení odlitků dle technických a smluvních podmínek zákazníka •zodpovědnost za vypracovávání a potvrzování dokladů o kvalitě odlitků •vyřazování vadných odlitků, určování druhů vad a jejich příčin •zajišťování průběhu řízení neshodného produktu •svolávání zmetkové komise a řízení její činnost •spolupráce při řešení reklamací, navrhování, ověřování a zavádění nových kontrolních metod •uvolňování odlitků na sklad a k expedici Pokud Vás pracovní pozice "Kontrolor ve slévárenské výrobě" zaujala, těšíme se na Váš životopis, který nám prosím zašlete na e-mailovou adresu: kontakt nebo nás můžete navštívit osobně.

Lokalita pracoviště

Blanenská 157, 664 34 Kuřim (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kvalitář výroby v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Alternativní názvy profese: Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

9.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Slévárna Kuřim, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Slévárna Kuřim, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému