Obchodní poradce (SEO, CMS,ESHOP)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SEO optimalizace s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - obchodní poradce (seo, cms,eshop).

Místo výkonu práce: Praha Kontakt: prvotní kontakt e-mailem: kontakt. NUTNÁ ZNALOST PROSTŘEDÍ ONLINE MARKETINGU A PROKAZATELNÉ ZKUŠENOSTI V OBORU! POŽADAVKY: Obchodní dovednosti, komunikativnost, osobní přístup, logické myšlení, zkušenosti v marketingu a reklamě. Náplň práce: tvorba obchodních nabídek, akvizice ve svěřené oblasti s následnou propagací, komunikace s klienty. Výhody: znalost pojmů SEO, CMS, ESHOP Zaměstnanecké výhody: mobil. notebook, benefity

Společnost

SEO optimalizace s.r.o.

Lokalita pracoviště

Harmonická 1384, 158 00 Praha 58 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 47 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.5.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SEO optimalizace s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SEO optimalizace s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému