Obchodník/ce energetického projektu modrozelená úsporám

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bonus Goodway, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodník/ce energetického projektu modrozelená úsporám.

Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu volejte na tel.: kontaktnebo pište na e-mail: kontakt Nápln práce energetického poradce je přinášet domácnostem, firmám a institucím nejefektivnější řešení jejich energetických potřeb. Od výběru vhodného dodavatele plynu a elektřiny, přes zajištění úsporného LED osvětlení, až po komplexní vzdělávání našich klientů v oblasti energetiky. Díky tomu, že na českém trhu disponujeme největším počtem energetických poradců, můžeme svým kolegům/kolegyním přinést rychlé zaškolení a zapojení do rozsáhlého funkčního týmu. Naše finanční odměny jsou nastaveny provizně s pevnou složkou, což umožňuje dosáhnout téměř libovolných měsíčních příjmů. Náplň práce obchodníka: Jednání s klienty, Vzdělávání, Analýza potřeb, Zpracování projektu Modrozelená úsporám, Návrh nejvhodnějšího řešení, Dlouhodobý klientský servis. Zaměstnanecké výhody: Osobní vůz, energetické analytiky, celofiremní motivační soutěže jako např.: zaoceánské plavby, operativní leasingy na vozy, losování o ceny... propracovanou celofiremní kariéru propojenou i s SK a dalšími připravovanými zeměmi garance sítě, klientského kmene, provizí, poradců, ... přiřazování klientů energetickým poradcům ve Vaší síti.

Společnost

Bonus Goodway, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Poděbradova 909, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bonus Goodway, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bonus Goodway, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému