Team leader

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PROfair spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - team leader.

TEAM LEADER Požadavky: Zkušenost s vedením týmu lidí, praxe v automotive, ISO 9001, zkušenosti v kontrole kvality vítána, znalost světového jazyka a práce s PC výhodou, flexibilita, spolehlivost, ochota pracovat mimo bydliště, ŘP sk.B Náplň práce: Vedení týmu kontrolorů, komunikace se zástupcem zákazníka, komunikace s nadřízenými, administrace, off line reporting. Nabízíme: práce v mladém kolektivu, možnost prof.růstu, 85,--95,-Kč/hod. První kontakt: telefonicky od 8-15 hod. kontakt, e-mail: kontakt nebo osobně v kanceláři ve Valašském Meziříčí, ul. 40. pluku 1351. ov 27.9..

Společnost

PROfair spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

40.pluku 1351, 757 01 Valašské Meziříčí 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr strojírenské výroby v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Mzdové podmínky

Základní mzda: 85 - 95 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PROfair spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PROfair spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému