Administrativní podpora obchodu s orientálními potravinami a prodavač orientálních potravin

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Saleban Barre hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách - administrativní podpora obchodu s orientálními potravinami a prodavač orientálních potravin.

Vhodné i pro OZP! Požadujeme: pokročilá znalost AJ, spisovné arabštiny a to slovem i písmem + znalost dalších jazyků výhodou. Důležitá je orientace v orientálních potravinách a znalost arabského kulturního prostředí s důrazem na znalost jak společenského chování, tak obchodních zvyklostí v arabské kultuře. Zdravotní způsobilost k práci s potravinami. Dále požadujeme dobrou znalost práce na PC. Znalost tradiční přípravy vodní dýmky výhodou. Pracovní náplní bude především komunikace se zákazníky, odborné poradenství o orientálních potravinách a pokrmech, jednání se zákazníky, ve velké míře s lázeňskými hosty z arabských zemí, dále sjednávání podmínek dodávání orientálních potravin se zahraničními, převážně arabskými dodavateli s důrazem na licitaci o cenách dodávek při zachování a respektování arabských obchodních a kulturních zvyklostí. V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: kontakt.

Společnost

Saleban Barre

Lokalita pracoviště

Prosetická 264, 415 01 Teplice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.12.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Saleban Barre výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Saleban Barre o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému