Osobní asistenti-pracovníci v přímé péči v domácnostech seniorů a zdrav. postižených

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Občanské sdružení " POMOCNÁ RUKA" na pomoc starým, chronicky nemocným, zdravotně postiženým a handicapovaným občanům hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče - osobní asistenti-pracovníci v přímé péči v domácnostech seniorů a zdrav. postižených.

Nástup dle dohody. Kontaktovat paní Hovorkovou telefonicky kontakt, kontakt(v době Po-Pá 8-16 hod.), nebo e-mailem kontakt nebo osobně v kanceláři na ulici Školní 32, Prostějov (v době Po-Pá 8-11 hod.). Práce na DPČ. Požadavky: absolvovaný kurz pracovník v přímé péči, pracovník v soc. službách nebo nižší zdravotnický pracovník - sanitárský kurz absolvovaný do konce roku 2006. Pracoviště: Školní 211/32, Prostějov

Společnost

Občanské sdružení " POMOCNÁ RUKA" na pomoc starým, chronicky nemocným, zdravotně postiženým a handicapovaným občanům

Lokalita pracoviště

Školní 211, 796 01 Prostějov 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 80 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Občanské sdružení " POMOCNÁ RUKA" na pomoc starým, chronicky nemocným, zdravotně postiženým a handicapovaným občanům výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Občanské sdružení " POMOCNÁ RUKA" na pomoc starým, chronicky nemocným, zdravotně postiženým a handicapovaným občanům o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému