Administrátor/ka podpory klientského centra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PPE.CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - administrátor/ka podpory klientského centra.

Místo výkonu práce: Ostrava - Moravská Ostrava První kontakt e-mailem: kontakt Více informací na kontakt/kariera Popis pracovní pozice: - telefonická, e-mailová a osobní komunikace se stávajícími i novými zákazníky - návrh a řešení potencionálních či optimalizace současných obchodních aktivit společnosti (NEJEDNÁ SE O NABÍZENÍ SLUŽEB PO TELEFONU) - zpracovávání, vyhodnocování a řešení podnětů z jednání se zákazníky společnosti - dohled a technická podpora aktivit zákazníků společnosti - zpracovávání podkladů a dokumentací k veřejným zakázkám zákazníků společnosti - organizace schůzek, realizace prezentací a školení Co očekáváme? - znalost anglického jazyka (slovem i písmem), znalost dalšího jazyka výhodou - uživatelská znalost obsluhy počítače (MS Office, internet, aj.) - velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti - schopnost týmové práce na přidělených úkolech - spolehlivost, tvořivost a analytické schopnosti - aktivní řidič/ka a vlastník/ce řidičského průkazu sk. B Po roce možnost navýšení mzdy. Nástup ihned. HPP na dobu neurčitou.

Společnost

PPE.CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nádražní 3113, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PPE.CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PPE.CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému