Konzultant pro ruský a ukrajinský trh

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost U & SLUNO a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Systémoví analytici - konzultant pro ruský a ukrajinský trh.

MK Místo výkonu práce: Sadová 2653/28, 702 00 Moravská Ostrava Popis pozice: - zajišťuje zákazníkům konzultace zaměřené na podporu procesů softwarovou aplikací - účastní se implementačních prací a zajišťuje podporu zákazníka při zahájení provozu aplikace - zjišťuje požadavky, analyzuje procesy a navrhuje možná řešení a optimalizace funkcionalit a nastavení procesů Požadujeme: - VŠ - praxe alespoň 3 roky v oblasti retailu nebo logistiky skladů, v oblasti IT (software) nebo konzultantské činnosti - komunikativnost na vysoké úrovni a profesionální vystupování - orientace na zákazníka, vysoká míra empatie - logické a analytické myšlení - aktivní znalost anglického jazyka(slovem i písmem) , aktivní znalost ruského jazyka(slovem i písmem), aktivní znalost ukrajinského jazyka (slovem i písmem) - ochota cestovat a pobývat delší období mimo ČR (země střední a východní Evropy)

Společnost

U & SLUNO a.s.

Lokalita pracoviště

Sadová 2653, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Analytik v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Systémoví analytici

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 39 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.7.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Ruština - aktivní komunikace
  • Ukrajinština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti U & SLUNO a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost U & SLUNO a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému