Operátor v montážní výrobě - Kladno/Slaný

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Humares s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - operátor v montážní výrobě - kladno/slaný.

Požadujeme: manuální zručnost schopnost dodržovat pracovní pokyny, postup, kvalitu zvládnout práci výhradně ve stoje na montáži zvládnout tří směnný provoz od pondělí do pátku dobrá kondice je podmínkou Nabídka: Hlavní pracovní poměr ve firmě, žádné agenturní zaměstnávání! Ohodnocení v rozpětí 15-19 tis. Kč hrubého 13. plat, příspěvky na stravování, dopravu, firemní doprava zajištěna Maximální podpora při zaškolování Všechny kandidáty budeme detailně informovat a připravíme na schůzku Kontakt: kontakt, tel: kontakt Personální společnost Humares s.r.o. – kancelář v Kladně na hlavní třídě

Společnost

Humares s.r.o.

Lokalita pracoviště

Suchardova 694, 272 01 Kladno 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

30.5.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Humares s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Humares s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému