PŘÍPRAVÁŘ SUROVIN A POLOTOVARŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mlékárna Klatovy a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu mléčných výrobků - přípravář surovin a polotovarů.

NÁPLŇ PRÁCE: * vybalování, přečišťování a krájení vstupních surovin a polotovarů pro výrobu porcovaných sýrů * čištění a mytí strojního zařízení a pomůcek * manipulace a skladování hotových výrobků POŽADUJEME: * min. SO vzdělání s vyučením (potravinářský obor výhodou) * ochotu pracovat v třísměnném režimu (několik měsíců v roce pouze dvousměnný režim) * pečlivost, spolehlivost, fyzickou zdatnost * nástup možný ihned NABÍZÍME: * zázemí stabilní společnosti s jistotou zaměstnání * výhodné měsíční bonusy a motivační odměny * podnikové stravování na všech směnách * další zaměstnanecké benefity V případě, že splňujete uvedené požadavky, zašlete e-mailem váš strukturovaný životopis s žádostí o uvedenou pozici. Vybrané kandidáty budeme nejpozději do 4 týdnů kontaktovat.

Lokalita pracoviště

Za Tratí 640, 339 01 Klatovy 1 (Plzeňský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

18.1.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • zdravotní průkaz

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mlékárna Klatovy a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mlékárna Klatovy a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému