ŘIDIČ/KA AUTOBUSU z Liberce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STUDENT AGENCY k.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob - řidič/ka autobusu z liberce.

Pracovní náplň: - řidič/ka na vnitrostátních autobusových linkách z Liberce, popř. i z Prahy - nástupní místo: Liberec nebo Praha - práce na plný úvazek nebo na dohodu o pracovní činnosti Požadujeme: - minimálně 3 roky praxe v autobusové dopravě nebo min. 10 let praxe v MKD - alespoň základní znalost Aj nebo Nj - platnou zdravotní a profesní způsobilost - trestní bezúhonnost, flexibilitu, vstřícnost, spolehlivost - nástup: ihned nebo dle dohody Nabízíme: - zajímavou práci v perspektivní a silné společnosti - adekvátní mzdové ohodnocení, diety - školení - řadu zaměstnaneckých výhod (dovolená navíc, kafeterie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování) - působení na vnitrostátních linkách - výchozí stanice: Liberec nebo Praha Hlásit se e-mailem

Společnost

STUDENT AGENCY k.s.

Lokalita pracoviště

Pražská 19, 460 07 Liberec 7, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič autobusu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob

Mzdové podmínky

Základní mzda: 27 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

12.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • D - autobusy
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STUDENT AGENCY k.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STUDENT AGENCY k.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému