STEVARD/KA V AUTOBUSE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STUDENT AGENCY, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stevardi a jiní obslužní pracovníci v dopravě - stevard/ka v autobuse.

PP nebo DPČ - plný nebo zkrácený úvazek (20/30/40 hod. týdně). Kontakt pouze e-mailem. Náplň práce: odbavování a obsluha klientů v autobuse (noviny, časopisy, nápoje), příprava autobusu na odjezd (úklid, doplnění zásob), řešení nestandardních situací (komunikace s dispečinkem, řidičem) Požadavky: AJ na komunikativní úrovni, vztah k náročné práci s lidmi Nabízíme: stravenky, diety, školení, cafeterie, firemní akce

Lokalita pracoviště

Lannova tř. 53, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 80 - 120 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

3.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STUDENT AGENCY, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STUDENT AGENCY, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému