pracovníci obchodního klientského místa

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ČSOB Pojišťovna a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví - pracovníci obchodního klientského místa.

Místo výkonu práce: Dačice-Palackého nám. 62; Třeboň-Dukelská 145; Jindř.Hradec-Klášterská 128; Požadujeme: ŘP sk. B; komunikativní schopnosti; ochota se vzdělávat; Pracovní vztah - na pracovní smlouvu nebo na DPP; PŘEDEM SI TELEFONICKY DOMLUVIT SCHŮZKU nebo STZRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS ZASLAT E-MAILEM nebo OSOBNĚ vždy v pátek na adrese: Klášterská 128, Jindř.Hradec;

Lokalita pracoviště

Klášterská 128, 377 01 Jindřichův Hradec 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ČSOB Pojišťovna a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ČSOB Pojišťovna a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému