PROJEKTANT/KA ELEKTRO - SILNOPROUD

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EI - PROJEKT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři - projektant/ka elektro - silnoproud.

Náplň práce: aktivní spolupráce na přípravě dokumentace vybraných projektů a zajištění péče o konkrétního zákazníka; schopnost efektivně pracovat s detaily důkladně, správně a v požadovaném tempu; dosahování výsledků v projektové činnosti a plnění stanovených cílů; schopnost plnění operativních úkolů podle zadání nadřízeného pracovníka; zajištění poradenské služby v oboru a dozoru při realizaci projektů - elektroinstalace a slaboproudy; účast na pravidelných školeních; aktivní spolupráce v oblasti projektových aktivit s partnery skupiny LUMEN; pravidelné zpracování reportingu a aktualizace dat dle nastavených cílů; schopnost pečlivě dodržovat dané pokyny, strukturu a zavedené metody schválené strategie a politiky společnosti. Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání (elektro obor, příp. energetika); vyhláška §50; výborná znalost práce s PC (MS Office, AutoCad); ŘP sk. B a ochota cestovat; znalost AJ - výhodou; výborné komunikační schopnosti; silná orientace na zákazníka a proaktivní přístup; minimálně 2 roky praxe na obdobné pracovní pozici; důraz na spolupráci s ostatními, schopnost ostatním pomáhat jako týmový hráč; schopnost pracovat pod tlakem kvalitně a s důrazem na detail; znalost norem a legislativy z oblasti elektro/energetiky je výhodou Místo výkonu: České Budějovice Nástup: Ihned / Dohodou Nabízíme: zodpovědná práce ve stabilní společnosti; možnost seberealizace a odborného vzdělávání; dlouhodobá perspektiva energetického prostředí; mzda 30.000,-Kč. V případě zájmu o účast ve výběrovém řízení na tuto zajímavou pozici, zašlete prosím písemnou přihlášku s Vaším životopisem na personální oddělení společnosti, na adresu: kontakt

Společnost

EI - PROJEKT s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nemanická 440, 370 10 České Budějovice 10 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EI - PROJEKT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EI - PROJEKT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému