POKLADNÍ - PRODAVAČ/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LIDL Česká republika v. o. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači smíšeného zboží - pokladní - prodavač/ka.

Jako prodavač/pokladní jste srdcem naší prodejny. Pro naše zákazníky jste zosobněním společnosti Lidl a pro prodejnu jste motorem, díky kterému funguje tak, jak má. Měla by Vás bavit práce a denní kontakt s lidmi a kromě toho bystě měli mít i týmového ducha. Váš profil: - ukončené středoškolské vzdělání / vyučení / základní vzdělání - příjemné a vstřícné vystupování - zkušenost z obchodu vítána, ale není podmínkou - ochota k fyzické práci - schopnost týmové spolupráce - flexibilita, práce na směny Vaše úkoly a pracovní náplň: K Vašim úkolům bude patřit vybalování a doplňování zboží na prodejně, stejně jako úklid a skartace prázdných kartonů. Budete kontrolovat data spotřeby zboží, abychom zákazníkům zaručili čerstvost zboží, které si u nás koupí. Naučíte se ovládat pec a rozpékáním pečiva vždy provoníte celou prodejnu. Zároveň se budete starat o to, aby prodejna byla po celou dobu čistá a upravená. Při markování zboží na pokladně budete právě Vy tváří Lidlu pro naše zákazníky, a proto se naučíte naše interní zásady vstřícnosti. Detaily: - od počátku zajímavé mzdové ohodnocení (zaplacena každá odpracovaná minuta) - propracovaný systém zaučení - příjemná pracovní atmosféra v motivovaném týmu - jisté zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti - možnost částečného úvazku (od DPP, DPČ, úvazek již od 20 hod/týden) - 2 dny v týdnu volné - elektronická evidence docházky - možnost kariérního růstu Zaměstnanecké výhody: balíček firemních benefitů Pracovní doba: 2 směny - plný nebo zkrácený úvazek Nástupní mzda 16 298,- (úvazek 35 hod/týdně) Kontakt: osobně na adrese Nádražní 2558, Písek nebo na e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Nádražní 2294, 397 01 Písek 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači smíšeného zboží

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 298 - 17 522 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

2.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LIDL Česká republika v. o. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LIDL Česká republika v. o. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému