Zdravotní sestra/bratr

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GEMINI oční klinika,a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry bez osvědčení - zdravotní sestra/bratr.

Místo výkonu práce: Zdeňka Chalabaly 3041/2, Ostrava - Bělský Les V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: kontakt, kontakt Požadavky: - aktivní znalost jednoho světového jazyka výhodou - není podmínkou, - svědomitost, nasazení, - vůli pracovat v tvůrčím a dynamickém kolektivu renomovaného pracoviště. Náplň práce: - zdravotnický provoz / ambulance oční kliniky GEMINI v Ostravě. Výhody: - práce na plný pracovní úvazek v nadstandardním prostředí špičkově vybaveného pracoviště, - erudici od renomovaných specialistů, - zaměstnanecké benefity, - dobré platové podmínky. HPP na dobu určitou s možností prodloužení.

Společnost

GEMINI oční klinika,a.s.

Lokalita pracoviště

Zdeňka Chalabaly 3041, 700 30 Ostrava 30 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry bez osvědčení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GEMINI oční klinika,a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GEMINI oční klinika,a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému