OBSLUHA TECHNOLOGICKÉHO ZAŘÍZENÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Cembrit a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu stavebních hmot - obsluha technologického zařízení.

OBSLUHA TECHNOLOGICKÉHO ZAŘÍZENÍ - místo výkonu: Beroun, požadavky: min. vyučen v technickém nebo řemeslném oboru, dobrý zdravotní stav (noční práce), spolehlivost, zodpovědnost, ŘP VZV výhodou, plný pracovní úvazek 37,5 hod/týdně, nástupní tarifní mzda 73Kč/hod. + prémiový systém + příplatky (odpolední, noční, přesčasy), náplň práce: obsluha technologického zařízení, životopis zaslat na e-mail: kontakt, kontakt, pro bližší info volat na tel: kontakt(PO-PÁ: od 9:00hod do 14:00hod.)

Společnost

Cembrit a.s.

Lokalita pracoviště

Lidická 302, 266 01 Beroun 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 80 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

9.4.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Cembrit a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Cembrit a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému