Příprava a výroba polotovarů, pomocný kuchař, servírka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MASTER GRILL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci při přípravě jídla - příprava a výroba polotovarů, pomocný kuchař, servírka.

PŘÍPRAVA A VÝROBA POLOTOVARŮ, POMOCNÝ KUCHAŘ A SERVÍRKA - ruský jazyk výhodou (komunikace s klienty a dalšími zaměstnanci) - životopisy zasílat na stránkách kontakt/kariera - vyplněním formuláře nebo volat na tel. číslo: kontakt(smluvení schůzky) Pracoviště: Trutnov, Pec pod Sněžkou Zadaná adresa u firmy je neplatná.

Společnost

MASTER GRILL s.r.o.

Lokalita pracoviště

Přádelnická 281, 541 01 Trutnov 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

2.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MASTER GRILL s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MASTER GRILL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému