Konstruktér/ka senior/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kostal Kontakt Systeme GmbH - organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - konstruktér/ka senior/ka.

Pozice: konstruktér/ka senior/ka VAŠÍM ÚKOLEM BUDE: - Konstrukce a vývoj: - Plastových, kovových dílů a komponentů, - Kontaktů pro oblast elektromobilů a hybridních pohonů, - Zodpovědnost za splnění úkolů přidělených vedoucím projektu v rámci pracovních týmů. - Spolupráce s pracovníky ostatních oblastí na realizaci uvedených úkolů. POŽADUJEME: - SŠ/VŠ strojní - ideálně jemná mechanika - Znalost CAD 3D modelování podmínkou - Komunikativní znalost AJ nebo NJ - Znalosti i v oblasti elektro EMS, HV výhodou - Pečlivost, zodpovědnost, flexibilitu Nabízíme: zaškolení v zahraničí, individuální rozvoj - technická a jazyková školení. Nástup možný ihned. Mzda: 30 000 - 45 000,- Kč. Kontakt: Baumannová Alexandra Mgr., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Místo výkonu práce :Čenkov č.p. 8

Lokalita pracoviště

Čenkov 8, 262 23 Jince (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Projektant ve strojírenství v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kostal Kontakt Systeme GmbH - organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kostal Kontakt Systeme GmbH - organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému