programátor PLC

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kariéra spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní inženýři elektrotechnici a energetici - programátor plc.

- vývoj aplikačního software pro průmyslovou automatizaci a informatiku, práce v prostředích Siemens, Wonderware, Allen Bradley, Mitsubishi aj., změny v projektech a drobné montážní úpravy dle požadavku zákazníka, tvorba řídicích a vizualizačních programových úloh, spolupráce na technickém řešení projektu včetně konzultace se zákazníkem, uvádění automatizačních systémů do provozu, kompletace veškeré dokumentace SW v průběhu a při ukončení zakázky, podpora, servis, údržba a rozšiřování stávajících projektů - SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro a automatizace, znalost aplikačních SW pro řídící systémy (Siemens, Allan Bradley), ochota cestovat, znalost programování PLC

Společnost

Kariéra spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

U Borové 69, 580 01 Havlíčkův Brod 1 (Vysočina), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnický inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Ostatní inženýři elektrotechnici a energetici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 40 000 - 60 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

31.5.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • vyhláška 50 - §6

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kariéra spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kariéra spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému