přepravce finanční hotovosti a cenin

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Loomis Czech Republic a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v dopravě a přepravě - přepravce finanční hotovosti a cenin.

Místo výkonu práce: Holandská 871/27, Michálkovice, 715 00 Ostrava 15 První kontakt e-mailem: kontakt Náplň práce: přeprava finanční hotovosti a cenin Požadavky: dobrý zdravotní stav, řidičský průkaz Sk. B, zbrojní průkaz Sk. D,E , čistý trestní rejstřík. Mzda 61 Kč/hod. K základní hodinové mzdě náleží zaměstnanci osobní ohodnocení do výše 15 Kč/hod. + třída odbornosti od 5 Kč do 15 Kč / hod. a mimořádné odměny.

Lokalita pracoviště

Holandská 871, 715 00 Ostrava 15, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 65 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

15.6.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Loomis Czech Republic a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Loomis Czech Republic a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému