Číšník/Servírka pro kavárnu - bar

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Real & Hotel DMH s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Číšníci a servírky - číšník/servírka pro kavárnu - bar.

Místo výkonu práce: Kavárna u Rady, Nemocniční 13, Moravská Ostrava V případě zájmu pište na e-mail: kontakt Požadujeme: Příjemné vystupování, komunikativnost, odpovědnost, profesionální přístup k práci, chuť pracovat v kolektivu, ochotu učit se novým věcem. Náplň práce: - obsluha zákazníků - příprava káv, nápojů, míchaných nápojů a cukrářských výrobků - práce s pokladnou (software Agnis) - úklid pracoviště a ostatní práce spojená s kavárenským provozem - dodržování hygienických standardů a norem Nabízíme: - nekuřácké, čisté a moderní prostředí - možnost kariérního růstu s možností úpravy mzdy - zaměstnanecké benefity, motivační odměny z tržeb HPP na dobu neurčitou.

Společnost

Real & Hotel DMH s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nemocniční 2902, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Číšník, servírka v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Číšníci a servírky

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Real & Hotel DMH s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Real & Hotel DMH s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému