Zdravotní sestra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Senior-komplex s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry se specializací - zdravotní sestra.

Náplň práce: poskytování péče seniorům a osobám s demencí, zajištění a kontrola správného plnění léčebných a diagnostických úkolů stanovených lékařem, asistence při vyšetření a léčebných výkonech, komunikace s lékaři a ostatními zdravotníky; pravidelná šetření na pracovišti, odběr biologického materiálu, aplikace injekcí, očkování; práce s informačním softwarem, administrativní práce, vedení kartotéky a objednáváníklientů ke specialistům. Požadujeme: SZS, VZS, odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné zdravotní sestry, platná registrace podle zákona č. 96/2004 Sb. Hledáme člověka, pro kterého je tato práce určitým posláním, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost, zodpovědný přístup k práci, schopnost jednat s různými typy klientů, psychická odolnost, spolehlivost a samostatnost, týmová práce. Práce na PC, ŘP sk. B - aktivní řidič, praxe s cílovou skupinou výhodou. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v novém a nadstandartním prostředí, mzdu a odměny odpovídající výkonu a pracovní pozici. Místo výkonu práce: 1. máje 22, Lužec nad Vltavou Kontakt: Bc. Sedláček, životopisy zasílat e-mailem.

Společnost

Senior-komplex s.r.o.

Lokalita pracoviště

1. máje 22, 277 06 Lužec nad Vltavou, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry se specializací

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Senior-komplex s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Senior-komplex s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému