Manažer obchodní skupiny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AXA pojišťovna a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Finanční poradci specialisté - manažer obchodní skupiny.

Místo výkonu práce: Vinohrady. Kontakt: kontakt- zaslat CV. Hledáme na vedoucí pozici kolegu/kolegyni Nabízíme - zajímavé finančně motivační ohodnocení - stabilní fixní příjem - práce s týmem - řízení výkonu a aktivit jednotlivých poradců - vzdělání v oblasti personalistiky (základy HR) - práce v moderních zrekonstruovaných prostorách v Praze Požadujeme - obchodní myšlení - minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou - výpis z rejstříku trestů - spolehlivost - předešlá praxe v oboru není nutností, ale výhodou. V případě zájmu zašlete CV na uvedený email.

Společnost

AXA pojišťovna a.s.

Lokalita pracoviště

Vinohradská 1597, 130 00 Praha 3 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Finanční poradce v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Finanční poradci specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 57 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AXA pojišťovna a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AXA pojišťovna a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému