PROJEKTANT/PROJEKTANTKA dopravních staveb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Valbek, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební inženýři - projektant/projektantka dopravních staveb.

NÁPLŇ PRÁCE - projektování dopravních staveb - silnice - pozice zodpovědného projektanta (projektantky), hlavní inženýr (inženýrka) projektu NABÍZÍME - práci na hlavní pracovní poměr - příjemné pracovní prostředí - zajímavou práci při řešení významných dopravních staveb - možnost profesního růstu a rozvoje - vysokou míru samostatnosti a odpovědnosti - finanční ohodnocení dle znalostí, zkušeností a výsledků uchazeče - zaměstnanecké výhody a bonusy - prostor pro vlastní iniciativu POŽADUJEME - VŠ vzdělání v oboru dopravních staveb - min. 5 let praxe v oboru - schopnost samostatné projekční práce, po zapracování samostatné vedení projektů - projektování v CAD systémech - znalost AJ, NJ výhodou - ŘP kat. B výhodou Nástup - dle dohody Lokalita - Liberec, Vaňurova 505/17 Plat - 28 000 - 32 000,- Kč V případě, že naši nabídku cítíte jako výzvu k vlastní seberealizaci, zašlete své CV e-mailem

Společnost

Valbek, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Vaňurova 505, 460 07 Liberec 7, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Projektant ve stavebnictví v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Stavební inženýři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 28 000 - 32 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.3.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Valbek, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Valbek, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému