Technologové

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MUBEA - HZP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři technologové, normovači - technologové.

Pracovní náplň: * stanovování a optimalizace procesů a technologií při výrobě vzorů a prototypů, následná podpora výroby těchto prototypů * prosazování zákaznických požadavků v interních výrobních technologiích, případně objednávkách * příprava, provádění a vyhodnocení technologických zkoušek a vypracování zpráv * průběžná spolupráce se zákazníky a napříč odděleními * koordinace a vyhodnocení zkoušek životnosti a laboratorních testů * spolupráce na inovačních projektech * vedení technologické dokumentace Co po Vás požadujeme: * VŠ vzdělání technického směru * praxe v oblasti technologie tváření kovů výhodou * orientace v pryžových materiálech výhodou * znalost AJ/NJ, druhý jazyk výhodou * znalost MS-Office * ŘP sk. B Co od Vás očekáváme: * samostatnost, spolehlivost * flexibilitu * schopnost řešit problémy a účelně jednat * komunikativnost, ochotu cestovat Co Vám můžeme nabídnout? * zajímavou, stabilní a motivující práci v rostoucí mezinárodní výrobní společnosti * motivační finanční ohodnocení * pololetní finanční bonusy až do výše 13. mzdy * 5 týdnů dovolené * flexibilní pracovní dobu * jazykové vzdělávání * možnost kariérního postupu a rozvoje * dotované stravování/stravenky * a další zaměstnanecké benefity Váš strukturovaný životopis prosím zasílejte na kontakt.

Společnost

MUBEA - HZP s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dolní 3137, 796 01 Prostějov 1 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojní inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři technologové, normovači

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MUBEA - HZP s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MUBEA - HZP s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému