PRODUCT QUALITY EXPERT

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Continental Automotive Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři přístrojů, strojů a zařízení v ostatních oborech - product quality expert.

PRODUKT QUALITY EXPERT Náplň práce: " Management kvality (zavedení a správa systému řízení kvality, zajištění nápravných opatření a nástrojů, zajištění vysoké kvality procesů) " Nástroje kvality (zavádění standardů kvality na lokální a korporátní úrovni) " Integrace zákazníků (analýzy zákaznických požadavků, identifikace a reporting klíčových ukazatelů) " Provádění auditů (podpora a implementace, koordinace nápravných opatření) " Úzká spolupráce experty v oblasti kvality a dalších procesů (výměna informací) Požadavky: " Praxe v oblasti automotive kvality 2 - 5 let " Zkušenosti s implementací QMS " Zkušenosti s vedením auditů " Znalost právních a zákaznických požadavků v oblasti výroby elektronických výrobků " Znalost anglického jazyka - expert V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na uvedený e-mail

Lokalita pracoviště

Volanovská 518, 541 01 Trutnov 1 (Královéhradecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 38 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Continental Automotive Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Continental Automotive Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému