Samostatný stavbyvedoucí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SYNER Morava, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví - samostatný stavbyvedoucí.

Stavební společnost SYNER Morava,a.s. se sídlem ve Zlínském kraji s celorepublikovou působností hledá do svého týmu schopné a průbojné zaměstnance na pozici: SAMOSTATNÝ STAVBYVEDOUCÍ - Požadujeme: VŠ/SŠ vzdělání stavebního směru, VŠ 3 roky praxe v oboru, SŠ 5 let praxe v oboru, Organizační a komunikativní schopnosti, Znalost stavebního zákona, stavební legislativy, problematiky smluv, Autorizaci, Schopnost prosadit se a převzít odpovědnost, Řidičský průkaz sk.B, Práce na PC - Náplň práce: řízení stavby v souladu s projektovou dokumentací, smlouvami o dílo, rozpočtem, harmonogramem a předpisy společnosti, kontrola kvality a množství provedené práce, spolupráce s hlavním stavbyvedoucím - Nabízíme: motivující finanční ohodnocení podle výsledků práce, zajímavou práci v prosperující firmě, která se řadí k nejvýznamnějším ve svém oboru, dle dohody přidělení služebního vozu i k soukromému používání, široký systém zaměstnaneckých výhod - Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na adresu: SYNER Morava a. s., 1. máje 532, 767 01 Kroměříž, e-mail: kontakt

Společnost

SYNER Morava, a.s.

Lokalita pracoviště

1. máje 532, 767 01 Kroměříž 1 (Zlínský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.8.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SYNER Morava, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SYNER Morava, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému