ŘIDIČ - STROJNÍK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SYNER Morava, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zemních a příbuzných strojů - řidič - strojník.

Stavební společnost SYNER Morava, a.s. se sídlem ve Zlínském kraji s celorepublikovou působností hledá do svého týmu schopné a průbojné zaměstnance na pozici: ŘIDIČ - STROJNÍK - Požadujeme: výuční list, profesní průkaz řidiče, průkaz strojníka, praxe min. 5 let v oboru podmínkou, ochotu k vysokému pracovnímu nasazení, samostatnost, spolehlivost - Nabízíme: zajímavou a odpovědnou práci v profesionálním kolektivu, motivující finanční ohodnocení podle výsledků práce, firemní výhody, nástup možný ihned do HPP, základní mzda 65,- Kč/hod. + osobní ohodnocení do výše 50% - V případě zájmu kontaktujte personální oddělení SYNER Morava, a.s., 1. máje 532, 767 01 Kroměříž, e-mail: kontakt

Společnost

SYNER Morava, a.s.

Lokalita pracoviště

1. máje 532, 767 01 Kroměříž 1 (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič zemního stroje v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Obsluha zemních a příbuzných strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 85 - 110 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SYNER Morava, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SYNER Morava, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému