R&D Design Engineer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Continental Automotive Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní strojní inženýři - r&d design engineer.

R&D DESINGN ENGINEER- znalosti plánování výroby strojírenských výrobků, znalosti plánování vysoce přesných dílů a procesů, strukturovaný a analytický přístup k řešení problémů, MS office, znalost AJ, znalost NJ výhodou, zkušenosti v oboru řízení změn týkajících se konstrukce vysokotlakých čerpadel. Náplň práce: odpovědnost za výkresy čerpadla, odhalování slabin a zlepšení těchto problémů s odpovídajícími akcemi, koordinace celkových změn produktů a zavedení v sériové výrobě, koordinace všech změn výkresů( oznámení změny), rozjetí a uvolnění nových a převedených strojů, procesů, generace a koordinace opatření produktivity, spolupráce s projektovým týmem pro industrializaci nových projektů, hlídání sériového vývoje. Nabízíme: vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí, motivující systém odměňování a benefitů, moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi, rozvoj, stabilitu, jistotu, zajímavou práci v nadnárodní společnosti.

Lokalita pracoviště

Volanovská 518, 541 01 Trutnov 1 (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojní inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Ostatní strojní inženýři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Continental Automotive Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Continental Automotive Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému