Pomocný pracovník v zemědělství

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost K - TET, družstvo hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci v zemědělství, lesnictví a rybářství - pomocný pracovník v zemědělství.

Způsob prvního kontaktu se zaměstnavatelem: telefonicky na č. kontakt- každé pondělí 9:00 - 14:00 nebo e-mailem na adrese kontakt. Jedná se o práci na poli za každého počasí. Jedná se o fyzicky náročnou manuální práci. Práce na úkol. § 89 Místo výkonu práce: KU Dřísy, KU Kostelní Hlavno

Společnost

K - TET, družstvo

Lokalita pracoviště

Josefodolská 58, 293 01 Mladá Boleslav 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.7.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti K - TET, družstvo výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost K - TET, družstvo o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému