INŽENÝR/KA DODAVATELSKÉ KVALITY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech - inženýr/ka dodavatelské kvality.

Místo pracoviště: Frenštát pod Radhoštěm Náplň práce: - Řízení kvality dodavatelů – elektronické komponenty (polovodičové a pasivní součástky) - Jednání s dodavateli (převážně zahraničními) a projektovými týmy - Vyřizování reklamací, analýza neshod a nápravná opatření - Zodpovědnost za sledování a zlepšování kvality dodavatelů - Audity procesu u dodavatelů Požadujeme: - SŠ/VŠ technického zaměření (elektrotechnika) - Praxe v oblasti automotive, případně elektrotechniky vítána - Znalost nástrojů kvality - 8D, 5WHY, Control Plan, FMEA, SPC aj. - Znalost AJ na středně pokročilé úrovni, NJ vítána - Dobrá znalost práce na PC (MS Office) Nabízíme: -Zázemí a know–how mezinárodní skupiny -Přístup k nejnovějším technologiím -Pružná pracovní doba -Možnost rozvoje a kariérního růstu -Benefity (5 týdnů dovolené, roční bonusy, příspěvek na penzijní připojištění, dopravné, aj.)

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému