Automechanik/čka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KMH servis s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři motorových vozidel - automechanik/čka.

Místo výkonu práce: Václavovická 1566, 739 34 Šenov V případě zájmu volejte od 8.00 do 15.00 hod. na tel.: kontakt nebo pište na e-mail: kontakt Případně se dostavte osobně na uvedenou adresu. Náplň práce: Opravy a údržba motorových nákladních vozidel a nemotorových přípojných vozidel. Praxe výhodou. Zaměstnanecké výhody: Možnost firemního stravování za zvýhodněnou cenu. HPP na dobu neurčitou.

Společnost

KMH servis s.r.o.

Lokalita pracoviště

Václavovická 1566, 739 34 Šenov u Ostravy (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Automechanik v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři motorových vozidel

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 500 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

12.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KMH servis s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KMH servis s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému