Programátor/ka .Net

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KVADOS, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - programátor/ka .net.

Pracoviště: Novoveská 1139/22, Ostrava - Mariánské Hory CO BUDETE DĚLAT -Implementovat zákaznické projekty -Rozvíjet firemní produkty -Vyvíjet v technologii .NET CO MUSÍTE UMĚT A MÍT -.NET, C#, SQL -Entity Framework -Objektově orientované programování -Základní návrhové vzory CO BUDE VAŠÍ DALŠÍ VÝHODOU -Windows Communication Foundation -ASP.NET, MVC, Web API, SignalR -JavaScript, CSS3, HTML 5, jQuery -Windows Workflow Foundation KDO JSME -Jsme respektovaný výrobce SW řešení -Najdete nás v Ostravě -Máme 150 kolegů -Působíme už 23 let -Jsme aktivní v 11 zemích -Kolektiv, který se umí bavit -Děláme na zajímavých projektech a se zajímavými technologiemi -Učíme se jazyky, vzděláváme se -Jsme otevření a nebojíme se říct svůj názor

Společnost

KVADOS, a.s.

Lokalita pracoviště

Novoveská 1139, 709 00 Ostrava 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.4.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KVADOS, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KVADOS, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému